06.02.2012

Wymówka grubasa

On twierdzi, że tusza to tylko pech,
A w ogóle nie ćwiczy i je za trzech

4 komentarze:

 1. Witaj. Dziękuje za odwiedzenie mojego bloga. Wiesz, przeczytałem kilka Twoich wierszy i powiem Ci szczerze, jestem bardzo zaskoczony. To jest całkiem inna poezja, taka nowoczesna. Od dawna tworzysz:)?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem, czy moje skromne wiersze zasługują na miano poezji. Poezja to wyższa szkoła jazdy, superprofesjonalizm i doskonały warsztat. Moje wiersze to raczej zabawa słowem, zbiór luźnych myśli połączonych w pewien sposób ze sobą, elementy słowne powiązane ze sobą i złożone w całość. Piszę amatorsko, żeby poukładać myśli i oswoić się z rzeczywistością. To jak defragmentacja dysku.

  Na blogu piszę od roku, wcześniej przez jakiś rok tworzyłam na wortalu. Dawniej pisałam wiersze i opowiadania w czasach podstawówki i szkoły średniej, ale nie były to jakieś wybitne dzieła.

  Fraszki akurat piszę rzadko, teraz jakoś mnie naszło, ułożył mi się taki oto rym w głowie. :-) Dziękuję za odwiedziny i komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne. Mało słów, bardzo dużo treści. Brawo

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcenie czasu i energii na zapoznanie się z moimi skromnymi wierszami. Będę bardzo wdzięczna za każdy komentarz ich dotyczący. :)

Aby formalności stało się zadość, to przypomnę, że kopiowanie wierszy jest zabronione.

Kopiowanie tekstów jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone.