16.01.2013

Banał

Kiedyś kojarzył mi się
Ze zwykłym bananem

Teraz ze słit blogaskami
Nastolatek opisujących
Swoje złote myśli emotkami
I narzekających, że
Nie mają komciuff

Młodzież przyszłością narodu

4 komentarze:

  1. Ową młodzież, po przecedzeniu przez sito stanowi całkiem spora grupka ludzi przyzwoitych, pewa grupka ludzi zagubionych którzy wszakże mogą stanąć na nogach,oraz mała grupka ludzi straconych - Ci wartościowi nie rzucają się w oczy, zauważamy tylko tych wyzerowanych przez media i głupią modę.. Pozdrawiam;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zawsze, w każdej grupie nastolatków, znajdą się ludzie normalni, na poziomie i tacy, których cechuje brak samodzielnego myślenia, infantylność, głupota. Taki jest stan rzeczy niezależnie od czasów. Być może po prostu teraz przedstawiciele tej drugiej grupy są bardziej widoczni, mają większe możliwości ujawniania się. Za moich nastoletnich czasów nie było internetu, więc siłą rzeczy nie było też słit blogasków, emotek, komciuff ani słit foci na nk. Gdyby był internet, to być może byłoby tak samo, jak teraz, a może i nie, ciężko w tej chwili wydawać takie opinie. Faktem jednak jest, że w chwili obecnej w internecie o wiele bardziej widoczna jest grupa nastolatków "wyzerowanych przez media i modę". Możliwe, że dlatego, iż jak powszechnie wiadomo, krowa, która daje mało mleka, ryczy najgłośniej.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcenie czasu i energii na zapoznanie się z moimi skromnymi wierszami. Będę bardzo wdzięczna za każdy komentarz ich dotyczący. :)

Aby formalności stało się zadość, to przypomnę, że kopiowanie wierszy jest zabronione.

Kopiowanie tekstów jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone.