Kto tutaj pisze?

W dziedzinie twórczości literackiej jestem amatorką, w sensie nieprofesjonalistką. Pisaniem wierszy i opowiadań zajmuję się hobbystycznie, gdyż czuję w sobie potrzebę tworzenia. Na tym blogu, jak nietrudno się domyślić, publikuję wiersze. Opowiadania publikuję na innym, ponieważ jest to zupełnie inny rodzaj twórczości i w związku z tym wymaga oddzielnej przestrzeni. [Zobacz moje opowiadania]

Introwertyczka na Google PlusIntrowertyczka na FacebookuIntrowertyczka na TwitterzeIntrowertyczka na Youtube

Utwory na tym blogu stanowią moją prywatną własność, ich powielanie jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jak można się ze mną skontaktować?


Bardzo nie lubię wyrażenia "podmiot liryczny", ponieważ wydaje mi się ono sztuczne, wydumane i pseudoartystyczne. Z tego względu w moich wierszach z pewnością nie ma żadnych "podmiotów lirycznych", jest tylko konkretny zbiór nieprzypadkowo dobranych przeze mnie słów mający na celu przekazanie określonej treści.

Dziękuję za odwiedziny i zainteresowanie moimi skromnymi, oszczędnymi w słowa tekstami. Oczywiście zapraszam również do moich pozostałych blogów oraz mikroblogów, a także chomika, na którym udostępniam transfer za free przez cały czas.

W chwili obecnej utwory mogą komentować jedynie osoby zalogowane na jednym z wymienionych na liście serwisów. 


Więcej informacji na mój temat znajduje się na stronie Odkrywaj sieć z Introwertyczką!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcenie czasu i energii na zapoznanie się z moimi skromnymi wierszami. Będę bardzo wdzięczna za każdy komentarz ich dotyczący. :)

Aby formalności stało się zadość, to przypomnę, że kopiowanie wierszy jest zabronione.

Kopiowanie tekstów jest zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone.